Sprawy organizacyjne

A A A     PDF

Szanowni Państwo ponieważ wielkimi krokami zbliża się termin Festiwalu a wiele osób przyjeżdża do nas po raz pierwszy (a te, które przyjeżdżają kolejny raz nie muszą wszystkiego pamiętać) przesyłam informacje organizacyjne, które mam nadzieję ułatwią Wam pobyt w Elblągu.

1. Osoby, które wybrały akredytacje proszone są o dokonanie przelewu do środy. W tytule przelewu proszę podać swoje imię i nazwisko oraz wybrane akredytacje (A1, A2, A3)

 Nr konta:Bank PKO BP S.A.59 1020 1752 0000 0202 0060 5246 Jeśli potrzebują Państwo faktury proszę o informację mailową wraz z danymi do faktury. Faktury będziemy wystawiać po wpłynięciu pieniędzy i będą na Państwa czekać w biurze organizacyjnym. 2. Po przyjeździe do Elbląga proszę o zgłoszenie się do biura organizacyjnego. Biuro organizacyjne mieścić będzie się w Centrum Spotkań Europejskich Światowid, Plac K. Jagiellończyka 1. Pokój nr 38 (1 piętro). W biurze organizacyjnym otrzymają Państwo talony na hotel i wyżywienie, identyfikator. Proszę aby do biura zgłosiły się również osoby, które nie wykupują akredytacji. Konieczne jest wypełnienie przez Państwa zgód na rejestrację foto i wideo występu. 3. Osoby, które przyjeżdżają późnym wieczorem i chciałyby pojechać prosto do hotelu proszę o mailową informację najpóźniej do czwartku. Zostawię Wam na recepcji w hotelu kopertę z talonami na hotel. 4. Uczestnicy zakwaterowani są w Hotelu Arbiter. Plac Słowiński 2. Hotel kwateruje na podstawie talonów. Talony trzeba oddać w recepcji hotelu. Hotel znajduje się ok 15 min spacerem od miejsca, w którym odbędą się prezentacje konkursowe.  5. Prezentacje konkursowe odbywać się będą w Centrum Spotkań Europejskich Światowid, Plac K. Jagiellończyka 1. Piosenka - duża sala kina Światowid, recytacja - scena na piętrze. 6. Spotkanie integracyjne dla uczestników odbędzie się w sobotę po prezentacjach konkursowych w kategorii piosenka poetycka w Galerii Nobillis w CSE Światowid (II piętro) 7. Kolejność występów w obu kategoriach zostanie podana do piątku. Wszyscy uczestnicy kategorii piosenka poetycka występują w sobotę. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń prezentacje konkursowe w kategorii recytacja podzieliliśmy na sobotę i niedzielę.W niedzielę wystąpią: Ewelina Bemnarek, Szymon Majchrzak, Żaneta Klingbeil, Bartosz Mazurkiewicz, Eliza Szewczyk, Ewelina Lewandowska 8. Prezentacje konkursowe w kategorii recytacja w sobotę i niedzielę rozpoczynają się o godz. 10.00. Prosimy o zgłoszenie się do biura organizacyjnego najpóźniej do 9.30. 9. Próby do piosenki rozpoczynają się o godz. 9.00. Prosimy o przybycie 30 min przed wyznaczoną godziną próby. Ci z Państwa, którzy nie mogą dotrzeć na wyznaczoną godzinę będę musieli czekać na luki w występach. Mamy również trochę zapasu czasowego przed częścią konkursową, ale w miarę możliwości proszę o stawienie się na wyznaczoną godzinę. Organizatorzy