Program

data aktualizacji: 5 miesięcy temu 25.01.2024, odsłon: 10851
A A A     PDF

15.03.2024

Recital Jarosława Chojnackiego

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Recital Jarosława Jar Chojnackiego odbędzie się w ramach XXVI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa "... czy to jest kochanie?", w Galerii Nobilis, 15 marca 2024 o godzinie 19:00.

Jarosław Jar Chojnacki - piosenkarz, pieśniarz i kompozytor, reprezentujący najpiękniejszy gatunek muzyczny, jakim jest piosenka poetycka.
Wykonawca i twórcą muzyki do wierszy polskich i zagranicznych poetów. Jarosław Jar Chojnacki zdobył uznanie krytyki i publiczności, biorąc udział w kilkudziesięciu ogólnopolskich konkursach i festiwalach w latach 1996 – 2000. Dwukrotny zdobywca grand prix na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa "...czy to jest kochanie?".
W większości z nich osiągnął najwyższe laury. Oprócz własnej płyty audio - ZABIJANIE CZASU, ma na swoim koncie teledyski i inne produkcje fonograficzne i filmowe.

 

16.03.2024

PREZENTACJE KONKURSOWE

piosenka poetycka i recytacja

    oraz konsultacje uczestników z jurorami

 

17.03.2024

Koncert Galowy

Sala Kina Światowid, godz. 17.00

 

Koncert Laureatów XXVI edycji Festiwalu Sztuki Słowa …Czy to jest kochanie?

oraz

Koncert Hanny Banaszak z zespołem

Hanna Banaszak jest wokalistką wszechstronną. Potrafi znakomicie zinterpretować zarówno dobrą piosenkę literacką, jak i zaśpiewać na poziomie światowym klasykę i jazz. Jej utwory pisali najwybitniejsi polscy twórcy: Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Jerzy Satanowski, Jan Kanty Pawluśkiewicz czy Zbigniew Preisner . Koncerty artystki przyciągają tłumy odbiorców, a recenzje są pełne entuzjazmu. Pani Hanna dba bowiem o wartość, piękno i dramaturgię swoich recitali.